web analytics
Yer: BlogBebek Örgü Modelleri>Yazı Detayı
2017 Bebek Örgü Modelleri
2 sene oldu Bebek Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 290 Ziyaret+

Örgü demek birçok hanım için bir terapi demektir. Bu terapi birçok hanım için sonu eğlenceli şeylere dönüşmektedir. Günlük veya geçmişten gelen sorunları kafasından atmak için kendini örgüye veren kadın örgünün sonunda baktığında karşısına çıkan şeyi görünce oldukça mutlu olmakta hatta hediye olarak yaptıysa karşısındakini de mutlu etmektedir. Genel olarak bayanlar kendi çocukları veya etrafındaki çocuklar için şişlerini konuşturmaktadır. Bu sebepten yeni sezon bebek örgü ürünleri sayfamız kendini örgüye adayan kadınlar için oldukça ilgi çekici olacağı kanaatindeyiz. Yeni moda bebek örgü modellerini sizler için araştırarak sayfamızda yayınlıyoruz.

Yeni Moda Bebek Battaniyeleri

Bebekler için hediye seçimi yapan kadınların ilk tercihleri arasında yer alan bebek battaniyeleri yeni sezonda daha da güzel. Yeni bebeği olacak anne adayları veya çevrelerindeki yakınları tarafından özellikle tercih edilen bebek battaniyelerinde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Bu sene özellikle battaniye örmek isteyenler yeni sezonu takip ederlerse nokta renkler daha fazla ön plana çıktığını göreceklerdir. Geçen seneden farklı olarak ta farklı yerlerde küçük işlemeler ve süsler de tercih edilmiştir.

Hırka ve Yelek Bebek Modelleri Yeni Sezon :

Bebeklere örgü örerek birşeyler hazırlayan bayanların ilk sıra tercihleri arasında yer alan hırka ve yelek modelleri yeni sezonda da yine gözde olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Yeni sezon bebek örgü modelleri arasında özellikle hırkalar çok fazla çeşit ile siz değerli bayanların beğenisine sunulmuştur. Hem erkek hem de kız bebekler için hazırlayacağınız birbirinden özel ve güzel hırka modelleri arasından istediğinize uygun olan bir modeli yaparak yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Ayrıca iki farklı modelin harmanlanması ile ortada çıkan ürünler bu sene daha gözde olduğunu bilmenizde fayda vardır.

Yeni sezonda bebek yelekleri konusunda dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı bulunmakta. Bu modelin ajurlu kısımlarının birkaç bölümüne küçük süsler yaparak daha cici görünüm kazandırılmaktadır.

Kız Bebek Elbiseler :

2017 yılı için yeni nesil Kız bebek elbiseleri de oldukça şık ve çok güzel. Bu sezon genellikle askılı elbise modelleri tercih edildiğini görmekteyiz. Ayrıca renkli ve katlı olan tasarımlar da yeni sezonda annelerin çok tercih edeceklerini düşünmekteyiz.

 

 

 

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?