web analytics
Yer: BlogBebek Örgü Modelleri>Yazı Detayı
Bebek Şapkası Örnekleri
11 ay oldu Bebek Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 139 Ziyaret+

Her sene Bebek Şapkası Örnekleri kategorisine yeni modeller eklenmektedir. Yeni nesil ipler ve gelişen modaya uyumlu olarak farklı şapka modelleri ortaya çıkıyor. Çok eskilerden günümüze kadar gelen farklı örgü bebek şapka modellerinin yanı sıra değişik trend ve modern şapka modelleri de bulunuyor. Erkek ve kız bebekler için farklı farklı neredeyse binlerce çeşit şapka modeli bulunuyor.

2017 erkek bebek şapkaları modelleri arasından çok tercih edilenler özellikle hayvan figürleridir. Panda, tavşan,ayıcık ve panda gibi hayvan figürleri ile hazırlanan erkek bebek için yeni sezonda en çok tercih edilen modellerdendir. Yeni sezonda yine ponpon ve püsküller de yine ağırlıkta tercihler arasında yer almıştır. Erkek şapkalarında genel olarak siyah, lacivert, mavi, beyaz, krem ve kahve tonları, turkuaz ve toprak tonları çok fazla tercih edilmektedir. Ören kişiye bağlı olarak renk seçeneği çok fazla, istenilirse tek renk veya farklı renkleri birleştirerek çok farklı ve güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Ördüğünüz şapkalar bebeklere kullanılacağı için anti bakteriyel,  yumuşak dokulu ve pamuklu ip seçmenizi özenle rica ediyor ve bu konuda özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Bebek örgü şapka modelleri ağır ve desenli modeller kullanılarak örüleceği gibi düz ve desensiz olarak örülebilir. Ayrıca şiş örgüsü veya tığ ile bu modelleri örebilirsiniz.

2017 Kız bebek şapkaları konusunda sizlere birçok çeşit gösterebiliriz. Bu çeşitlerin hepsi farklı insanların hayal gücünün ürünüdür. Erkek bebek şapkalarında olduğu gibi şiş ve tığ ile örebilirsiniz. Bayanların şiş veya tığ kullanarak hazırlayacağı şapkaların güzelliği hayal gücünüze bağlı. Hangisini daha iyi kullanıyorsanız onunla örmenizi tavsiye ediyoruz. Piyasada oldukça fazla şapka modeli bulunmaktadır. Ağır modeller kullanılarak hazırlanmış modeller olduğu gibi sade ve düz modeller de mevcuttur. Çok dikkat çekici olan uzun saçlı örgü kız bebek şapka modelleri bu sene çok fazla örülmüştür. Kulaklıklı ve ponpon püskülleri bulunan kız şapkaları da tercih edilenlerden.

En-Yeni-Bebek-Şapkası-4
« 1 arasında 5 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?