web analytics
Yer: BlogBebek Örgü Modelleri>Yazı Detayı
Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri
10 ay oldu Bebek Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 91 Ziyaret+

Gök kuşağının tüm güzel renklerini bebeklerinizin battaniyelerine yansıtmaya ne dersiniz. Şimdi sizlere birbirinden farklı ve güzel modelleri sunacağız. İşinin ehli bayanlar sunacağımız el örgüsü bebek battaniyelerini görünce hiçte zorlanmayacaklar. El örgüsüne heveslenmiş bayanlarımız içinde oldukça kolay örneklerimiz var.

ilk önce ne tarz bir yün kullanacağınıza karar verin. Dört mevsime hitap eden el örgüsü bebek battaniye çeşitlerimiz var. Seçtiğiniz her örnek kullanıldığı yere göre değişikliklerde bulunur. Beşik,yatak,araba,puset yada koltukta farklı görünecektir. Günlük veya misafirlikte kullanabileceğiniz  50 den çok örneğimiz bulunmakta kısaca her kullanım alanı ve bebeğin ay  durumuna uygun örgü bebek battaniyelerimiz sitemizde mevcuttur.

En yeni el örgüsü bebek battaniyeleri arasında kendinden desenli modellerimizde var. Bildiğiniz gibi kendinden desenli yünler bulmak artık çok kolay. Hem zevkli hemde çok kolaydır dilediğiniz desen ortaya çıktığında yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşacak ve el örgüsünün aslında ne kadar keyifli ve rahatlatıcı bir el uğraşı olduğunu fark edeceksiniz. Şiş istemeyenler için el örgüsü tığ işi bebek battaniye modellerimizde sitemizde var. En sık tercih edilen modeller arasında saç örgüsü haraşo ve yıldız desenleri seçilmekte ama isteğe bağlı içinize sinen her modeli uygulayabilirsiniz.

Artık hemen hemen her markanın bebe yünü mevcut ama illada bebe yünü tercih etmek zorunda değilsiniz. Bebeğinizin yumuşacık hassas bedenini saracak yünü bir anneden daha iyi hiç kimse bilemez.minik kuzularımızı saracak en yeni el örgüsü bebek battaniyeleri size fikir açısından çok yardımcı olacaktır. Gelenek haline gelmiş büyüklerimizden bize kadar uzanan el örgüsü bebek hediyeleri hiç bir zaman anlamını yitirmedi. En yeni tren el örgüsü bebek battaniyeleriyle sevdiklerinize özel hediyeler verebilirsiniz. İnanın mağaza yapımı bir hediyeden ise kendi emeğinizi ve sevginizi sunduğunuz için artı memnun kalınacaktır. El örgüsü yaparak yuvasına katkıda bulunan bayanlarımız var sizlerde yapabilirsiniz. Sitemizde en yeni trend modellerimizle sizleri baş başa bırakıyoruz .

Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri 3
« 1 arasında 6 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?