web analytics
avatar

Örgü Bebek Battaniyesi

30 Mayıs 2019
13 Ziyaret
 • Örgü Bebek Battaniyesi

  Merhaba Hanımlar;

  Bugün severek yapacağınız, tüm canlı renkleri kullanabileceğiniz Örgü Bebek Battaniyesi modelleri ile karşınızdayız. Maviler, pembeler, sarılar ve gök kuşağının bütün renkleri… Özellikle örgü de deneyimli hanımlara kolay gelecek modellere bayılacaksınız. Sizler de kendinizden bir şeyler katarak el emeği göz nuru battaniyelere ayrı bir hava katacaksınız.

  İlk defa Örgü Bebek Battaniyesi  yapacak hanımlara ise özel basit modeller bulunmaktadır. En başta kendinize yün çeşidi belirleyerek başlamalısınız. İlkbahar ve yaz için daha ince, kış için ise kalın yün iplikler tercih etmelisiniz. Tüm mevsimler için sizlere modeller bulduk.

  Örgü Bebek Battaniyesi  nin kullanım alanı ve Bebeğimizin ayına göre farklı modeller de bulunmaktadır. Araba, puset, yatak içine kullanmak içinde farklı modeller vardır. Örgü Bebek Battaniyesi modelleri arasında kendinden desenli örgüler de vardır. Akıllı ip olarak adlandırılan ipler bu desenli örgüler için kullanılır. Bu şekilde elde ettiğiniz battaniyelerin üzerine dilediğiniz süslemeleri yaparak, battaniyenizi göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

  Ayrıca tığ ile yapılan modellerin dışında şiş ile yapılan modeller de mevcuttur. Şiş ile yapılan Örgü Bebek Battaniyesi modelleri arasında haraşo, saç örgüsü, şeker kesmesi gibi örnekler kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra hazır giyim de de dilediğiniz gibi ürünler bulabilirsiniz. Birçok markanın bebeklerin cildine ve kullanımına uygun battaniyeler üretmektedir. Satın alırken özellikle etiketlerine dikkat etmenizi veya çalışan arkadaşlara danışmanızı öneririm.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bebek Panço Modelleri
  Örgü Bebek Panço Modelleri
  Bebek Patik Modelleri
  Bebek Patik Modelleri
  Kolay Bebek Yeleği Yapılışı
  Kolay Bebek Yeleği Yapılışı
  Bebek Hırkası Modelleri
  Bebek Hırkası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.