web analytics
avatar

Örgü Bebek Panço Modelleri

28 Ocak 2017
715 Ziyaret
 • Örgü Bebek Panço Modelleri

  Merhaba hanımlar, bu yazımızda sizlere,  erkek ve kız bebekler için el örgüsü bebek panço modelleri hakkında bir şeyler paylaşacağız. Her sene olduğu gibi yeni trendler bayanların ilgisini çekmektedir. Bu sene de trend olan bazı modeller arasında bebek panço örnekleri de yer almakta. Tabi ki her zaman ki gibi renk seçimi tamamen sizin zevkinize bırakılmış durumda. Yeni trend panço modellerinde istediğinizi tek renk veya farklı renkleri kombin yaparak örebilirsiniz. Tığ veya şiş kullanarak önce örnek çıkartabilirsiniz. Tığ ile rahatlıkla örebileceğiniz panço bebek modelleri için birkaç örnek gösterdiğimiz sayfamızı incelemeniz görüş açınızı genişletecektir.

  Gözümüzün nuru bebeklerimizi soğuk havalardan korumak için çaba gösteriyoruz. Bu aşamada Bebek Pançosu, bere, ve atkı gibi materyaller devreye girmektedir. Panço örneklerinde ençok tercih edilen ve şiş ile yapılan örnekler arasında, rende modeli, oklava örneği, nohut örneği, pirinç örneği, kelebek örneği, hasır örgü ve işkembe örneği gelmektedir. İsterseniz farklı örnekleri de harmanlamanız mümkün. Bebeğinizin giydiği panço nun kenarına da tığ ile yapılan püsküller çok şık görünmektedir. Resimlerde gördüğünüz modeller aslında çok basittir. Zor gibi görünen birçok model aslında yapılmaya başlandıktan sonra çok kolaydır.

  Pançoların farklı şekilleri de mevcuttur. Ençok kullanılan model kare olarak tasarlanmış modeldir. Panço yapmaya yeni başlayan hanımlar için oldukça basit modeller bulunduğu gibi tecrübeli hanımlar için de yapması oldukça zor ve bir o kadar da güzel modeller mevcut. Özellikle panço için yün almanıza gerek te yok. Evde artan yünleriniz varsa bu yünleri değerlendirebilirsiniz. Bayanlara bir tavsiyede bulunmak isteriz, pamuk yün kullanmanız hem bebeğin cildi için hemde yıkama konusunda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Çok farklı ve değişik modeller farklı süs eşyaları gibi de kullanıldıığından bebek panço modellerini iyi inceleyebilirsiniz. Ayrıca hanımların kendi hayal güçlerine ve komşuların da verdiği fikirler sayesinde çok farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Sizlere kolay gelsin.

  El Örgüsü Bebek Panço Modelleri 3
  « 1 arasında 6 »
  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bebek Battaniyesi
  Örgü Bebek Battaniyesi
  Örgü Bebek Panço Modelleri
  Örgü Bebek Panço Modelleri
  Bebek Patik Modelleri
  Bebek Patik Modelleri
  Kolay Bebek Yeleği Yapılışı
  Kolay Bebek Yeleği Yapılışı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.