web analytics
Yer: BlogBebek Örgü Modelleri>Yazı Detayı
Örgü Bebek Tulumu Örnekleri
1 sene oldu Bebek Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 286 Ziyaret+

 

Bebeklerin üşümemesi için eskilerden beri tercih edilen örgü bebek tulumu şimdilerde tekrardan moda oldu. Çok şık ve oldukça kolay yapılmasından dolayı tekrardan kullanılmaya başlanan tulumlar ile alakalı size birkaç bilgi sunmak istiyoruz. Piyasada yapılmış ve hazır olarak satılan modeller gerçekten çok güzel fakat oldukça pahalı. Bu sebepten dolayı eğer isterseniz sizde bebek tulumu örerek kendi el emeğiniz ile evladınıza veya istediğiniz herhangi birine hediye ederek karşınızdakine ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.Uygulama örneklerini sizlere sunduğumuz resimlerden tedarik edebilirsiniz.

Son dönemde sıkça kullanılan yeni modellere sizde sahip olabilirsiniz. Yeni nesil modeller sizleri gerçekten hayrete düşürecek. Eskiden farklı model fazla yapılmıyordu. Fakat şimdilerde, yani yeni jenerasyon oldukça güzel ve kullanışlı bebek örgü tulum modelleri ortaya çıkartıyor. 2017-2018 döneminde kullanılmak üzere hazırlanmış birçok örgü bebek tulum modelini farklı aksesuarlar ile kombin yapmanız mümkün. Ayrıca öreceğiniz tulumda kullanacağınız renkler ile de farklı kombinler yapmanız mümkün. Aslında örgü dünyası tamamen hayal gücüne dayalı diyebiliriz. Yapabilecekleriniz hayal gücünüze göre değişmektedir desek sanırım yalan söylemiş olmayız. Öreceğiniz modele göre ve bebeğe göre farklı renkler seçerek tuluma başlayın. Eğer bebek için kahraman tulumları örmek isterseniz desenli tulum modelleri konusunda da sizlere yardımcı olabilecek resim ekliyoruz. Bu konuda da sizlere yardımcı olacağımızı düşünüyoruz. Eğer isterseniz de sade ve şık modeller tercih edebilirsiniz.

Ayrıca özellikle kışın soğuklardan bebeklerinizi korumak isterseniz eğer örgü battaniye ve değişik giysi modellerinin de bulunduğun sizlerde göreceksiniz. Bebekler ister kız ister erkek olsun sonuç olarak amacımız bebekleri korumak. Bizde bu sebepten dolayı kalın ve güzel görünen ürünleri ortaya çıkartmak istiyoruz. Farklı çeşitler olduğundan dolayı hayal gücünüzün  sınırlarını zorlayacak birçok ürünü sizde bu sayfalarda bulabilirsiniz. Her iki gruba da hitap eden unisex tulum modelleri arasında pantolon şeklinde olanlarda mevcut. Kız bebek sahibi iseniz etek, erkek bebeğiniz varsa da sadece pantolon tarzında örgü tulum modelleri bulabilirsiniz. Böyle modellerde genel olarak yıldız veya selanik  örgü modeli kullanılmaktadır. Eğer isterseniz her iki modeli de kullanabilirsiniz. Örgü tulum modelleri arasında, şapkalı tulum örnekleri çok güzel bir görüntü sağlamakta. Eğer isterseniz klasik askılı tulum veya şortlu tulum modellerini de deneyebilirsiniz. Çocukları süslemek isterseniz eğer farklı boncuklar, kurdele veya inci kullanabilirsiniz bu şekilde daha eğlenceli bir tulum modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Bebek örgü tulum modelleri
« 1 arasında 6 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?