web analytics
Yer: BlogBebek Örgü Modelleri>Yazı Detayı
Yeni Bebek Hırkası Modelleri
11 ay oldu Bebek Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 77 Ziyaret+

Özellikle sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmazları hırkalar günlük hayatımızın vazgeçilmezleri haline geldi. Hazır olarak satılan hırkaların yanı sıra el örgüsü ile yapılmış hırkalar daha çok tutuluyor. Sizinde bildiğiniz gibi el emeği ürünler hazır alınmış ürünlerden kesinlikle daha değerli. Bu sebepten günümüzde hala el örgüsü ürünlere rağbet eskisinden daha çoktur. Artarak devam edeceğinden de eminiz. Sadece size özel ve tek olduğundan çok değerli olan el emeği ürünleri tavsiye ediyoruz. Hazır alınan üründen her zaman ileride olmuş ve daha değerli olmuştur.

Öreceğiniz hırkalar tamamen sizin kendi zevkinize göre şekillenmektedir. Farklı renk ve motiflerde öreceğiniz bu hırka modelleri giydiğiniz elbiseler ile şıklığınızı tamamlayacaktır. Hem çocuk hemde bebekleriniz için de farklı ve güzel motifli hırkalar tasarlayabilirsiniz.

El işi bebek hırkaları çok fazla çeşitte yapılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış birçok ürün olmasına rağmen bu ürünler ile günümüzde tasarlamış ürünlerin harmanlanması sayesinde yeni moda trendleri ortaya çıkmıştır. Yeni moda akımları farklı hırka modellerini de kapsayarak daha da ileri bir seviyeye ulaşmıştır. Eski ve yeni tasarımların birleşmesi ile ortaya çıkan yeni akım sayesinde birçok özgün hırka modelleri görülmeye başlanmıştır. Soğuk kış günlerinde sıcak kalmak isterseniz birbirinden güzel ve şık hırka modellerinden istediğinizi seçebilir ve örmeye başlayabilirsiniz.

El işi erkek bebek hırka modelleri yapmak isterseniz bu sezonda yeni trendleri gözden geçirmelisiniz. Bu sezon, Tek renk,daha çok düz, önden dört adet düğmesi olan ve kapüşonlu örülmüş hırkalar tercih edilmektedir. Sizde isterseniz eğer erkek bebekleriniz için bu modeli beyaz, siyah, turkuaz , mavi, kahve tonları ve krem renklerinden birini veya bir çoğunu seçerek yapabilirsiniz.

El işi kız bebek hırkası modelleri yaparken de yine erkek bebeklerde olduğu gibi genel olarak tek renk ile yapılmış hırkalar öne çıkmıştır. Fakat kız bebekler için hazırlanan hırkalar düz ve desensiz değil daha çok motifli ve desenli tercih edilmiştir. Tek renk ile yapılmış bebek hırkalarını eğer isterseniz renklendirmek için püskül, ponpon, kurdale, boncuk, pul, inci ve düğme gibi şeyler kullanabilirsiniz.

Yeni bebek hırkası modelleri arayanlar sayfalarımızdan yeni ürünlere ulaşabilir. İlk olarak zor gibi görünse de işe başladığınızda çok basit olduğunu sizde göreceksiniz.

En-Yeni-Bebek-Hırkası-Modelleri-1
« 1 arasında 5 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?