web analytics
Yer: BlogÇeyiz Çeşitleri>Yazı Detayı
El Örgüsü Sabunluk Modelleri
2 sene oldu Çeyiz Çeşitleri Yorum Ekle ⁄ 401 Ziyaret+

Hanımlar, evde boş zamanlarınızı değerlendirmek için hobi olarak ilgilendiğiniz örgü modelleri arasında yer alan ve aynı zamanda keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bazı ürünler arasında yer alan el örgüsü sabunluk modellerinden bazılarını bu sayfada tanıtmaya çalışacağız. Yeni model örgü sabunluk modellerini sizde kısa süre içerisinde yapabilirsiniz ve banyonuzda kullanabilirsiniz.

Oldukça basit Örgü Sabunluk Modelleri ni sizde kolayca yapabilirsiniz. Genç kızların çeyizlerine bile koyabilecekleri el örgüsü sabunluklar komşu ziyaretlerine bile götürebilirsiniz. kolay bir yapıya sahip olan bu sabunluklar örmek kısa sürecektir.

Evinin süsüne önem veren hanımlar için de ayrıca bir süs eşyası olarak ta kullanabileceğiniz örgü sabunluklar çok değerlidir. Evlerine ayrı bir hava katan bu sabunluklar el emeği göz nuru olarak banyoların ve lavaboların vazgeçilmezleri olacaktır. Ailenizde her birey için farklı renklerde el örgü sabunluk modeli hazırlayarak aile bireylerine hediye olarak örebilirsiniz.

El örgü sabunluk modelleri arasında en çok tercih edilenler tabi ki lif örgü modelidir. Lif örgü çok kolay yapıldığından dolayı sizleri çok fazla zorlamayacak ve fazla zamanınızı almayacaktır. Yani çok kısa sürede birkaç tane sabunluk örebilirsiniz. Fakat sadece lif örgüsü kullanılmıyor. İsteyenler de tığ işi yaparak farklı modeller de deneyebilir. Bu şekilde oldukça güzel ve rengarenk sabunluk örnekleri ortaya çıkabilir.

İstediğiniz renklerde sabunluk yapabilirsiniz. Önce iplerinizi belirlemelisiniz. Sadece modellere bağlı kalmanıza gerek yok. İsterseniz farklı desenler ve motifler de sabunluklar işleyebilirsiniz. Genellikle sabunluklar dikdörtgen olarak örüldükten sonra yanların birleştirilir. Sonra üst kısımlarına istediğiniz motifleri işleyebilirsiniz. En üst kısmına da örgü ipi yapılarak büzülmesi sağlanır. Sadece normal sabunlar için örgü modelleri yoktur. Ayrıca sıvı sabunluklar ve deterjanlar içinde çok güzel örgü modelleri mevcut.

orgu sari sabunluk
« 1 arasında 4 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?