web analytics
Yer: BlogDanteller>Yazı Detayı
Dantel Şömentabl Örnekleri
2 sene oldu Danteller Yorum Ekle ⁄ 275 Ziyaret+

Dantel dediğimizde aklımıza ilk olarak annelerimizin çeyiz için hazırladığı masa örtüleri, havlu kenarları, pikeler, oda takımları, şömentabllar gibi birçok örnek gelmektedir. Bu dantel örnekleri çok eskilerden beri evlerimizde kendini göstermekte ve eve çok farklı bir hava katmaktadır. Dantelin şıklığı ve zarifliğini başka bir şeyde bulmanız nerede imkansızdır. Yılların eskitemediği dantel sevdası her geçen gün yeni modellerin evlerimize girmesine olanak sağlamaktadır. Dantel örnekleri ürün yelpazesinin ne kadar geniş olduğunu tahmin bile edemezsiniz. ” Bu dantelin modası geçti canım ” gibi sözler sarf edilse de son zamanlarda hanımlar tarafından tekrar gün yüzüne çıkartılan ve tozlu çeyiz sandıklarından alınarak eş ve dostlar arasında paylaşılan dantel örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Danteller yeniden eski şaşalı günlerine kavuşuyor desek yeridir.

Dantel örnekleri arasında sizler ile paylaşacağımız bu sayfada Şömentabl dantel örnekleri ni inceleyeceğiz. Şömentabl örnekleri arasında birkaç farklı form bulunmakta. Dikdörtgen veya kare şeklinde bulunan bu modeller arasından siz zevkinize göre istediğinizi seçerek uygulayabilirsiniz.

Eskiden Şömentabl örnekleri tek renk ve tek parça olarak örülmekte idi. Fakat geçen zaman hanımları zevkini ve bakış açısını da değiştirmiş olacak ki, artık farklı renklerde örülen şömentabl örnekleri olduğu gibi motifleri sonradan birleştirilen örneklerde mevcut. Özellikle salonlarınızda kullanımı oldukça şık olan Şömentabllar ustalık isteyen bir model olsa da kolaylıkla uyum sağlayacağınız bir şekilde örebilirsiniz. Dantel ile haşır neşir olmuş tüm bayanlar bu modelleri rahatlıkla çıkartabilir.

Sayfamızda sizler için seçtiğimiz birkaç adet şömentabl dantel örgü modelini inceleyerek istediğinizi seçerek başlayabilirsiniz. Mutlaka sizinde beğeneceğiniz bir model içlerinden çıkacaktır. Kesinlikle evinize tam uyum sağlayacak bu model kısa sürede çıkartacağınıza eminiz. Kolay gelsin.

Dantel Şömentabl Örnekleri :

Dantel Şömentabl Örnekleri 3
« 1 arasında 6 »

 

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?