web analytics
Yer: BlogEl işi Örgü Modelleri>Yazı Detayı
El Örgüsü Çanta Modelleri
11 ay oldu El işi Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 192 Ziyaret+

El Örgüsü Çanta Modelleri

Örgü çantaları son zamanlarda giyim sektöründe çok sıklıkla rastlamaktayız. Kışlık ve yazlık örgü modelleri konusunda birçok giyim parçası bulunuyor. El örgüsü tunikler, kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler ve en sonunda da el örgüsü ile hazırlanmış çantalara da hakettikleri değer verilmeye başlandı. Büyüklerimizden günümüze gelen farklı örgü modelleri çantaların yanı sıra, gün geçtikçe yeni modeller ve yeni örnekler ortaya çıkıyor. Yeni ve eski örnekleri bir araya getirdiğimizde oldukça farklı ve çok şık çanta modelleri ortaya çıkmaktadır.

En güzel örgü çanta modelleri konusunda son zamanlarda sıkça tercih edilenlerden bir tanesi de tek renk modellerdir. Tek renk örgü çanta modelleri arasında özellikle bordo, krem, turkuaz, beyaz, toprak tonları ve kahve tonları bayanların tek renk örgü çanta modelleri konusunda son zamanlarda gözde tercihleri olmayı başardı. Elbsenize uygun çanta modellerini seçerek muhteşem kombinler elde edebilirsiniz.

Güzel çanta örnekleri arasından seçmeye değer bulduğumuz model ise küçük el çantası pörtföylerdir. Özel davetlerde kullanılmak üzere hazırlanmış ve şık bayanlar tarafından tercih edilen pörtföy çantaları örmek, diğer çantaları örmekten daha basittir. İsteğinize bağlı olarak öreceğiniz tek düz renk olarak hazırladığınız çantayı tığ işi motifler, boncuk, incik ve kurdale gibi süs eşyaları ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde hazırlanmış çantalara harekette kazandırılabiliyor.

Değişik örgü çanta örnekleri konusunda farklı düşünceleriniz olabilir. Hangi ip türünü kullanmalıyım diye soru sorduğunuzu duyar gibiyim. Örmek istediğiniz modele göre farklı ipler kullanılabilir. Simli, sakallı veya penye iplik gibi farklı türler kullanılarak çok güzel ve farklı çanta modelleri hazırlayabilirsiniz.

2017 el örgüsü çanta modelleri arasında tercih edilen çantalar, kalın pamuklu ve kaliteli iplerin kullanıldığı çantalardır. Bayanlar örgü çantaları süslemek için 2017 yılında en çok ponpon ve püskül kullanmışlardır. Eğer isterseniz sizde süslemek için bu şekilde farklı yöntem kullanabilirsiniz. Farklı ve en güncel örgü çanta modelleri için aşağıda gördüğünüz resimleri inceleyebilir ve yeni fikirler edinebilirsiniz.

 

El-Örgüsü-Çanta-Modelleri-4
« 1 arasında 5 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?