web analytics
Yer: BlogEl işi Örgü Modelleri>Yazı Detayı
El Örgü Pike Takımı
6 ay oldu El işi Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 116 Ziyaret+

Merhaba Hanımlar,

Geleneksel olarak kullanılan ve genel olarak annelerin çok fazla uğraştığı pike takımlarını el örgüsü ile hazırlamayı bu sayfada uygulayacağız. Genel olarak evlenecek olan kızların tercih etiği pike takımları artık daha farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda oldukça moda olan el örgüsü ve dantel işlemeler ile hazırlanmış pike modellerini hazırladığımız bu sayfada sizlere göstermek istiyoruz. Uzun zamandır bu tarz kullanıcılar yavaş yavaş nostalji yaşamak için geri dönüş sergiliyor. Geçmişte hazırlanmış ve hayatın normal akışında kendini fark ettirmeyen dantel ve örgü pike takımlarını tercih edenler, ne kadar değerli olduklarını fark etmiş gibiler.

Kaliteli ipler kullanmak yapılan işlerin ne kadar uzun ömürlü olacağını belirlemektedir. El örgüsü ve dantel işleri pike için kullanıldığında çok daha kullanışlı ve daha gösterişli oluyor. Sizlere özel hazırladığımız resim galerisinde ki el örgü ve dantel pike modellerini incelemeli ve kendinize uygun olanı seçerek yapmaya başlamalısınız. Kendi stilinizi ve kendi kafanızdaki model için fikir alabileceğiniz galerimizde bulunan resimleri incelemelisiniz. Ayrıca farklı modelleri de birbirine kolayca ekleyebilir ve karıştırdığınız modellerde farklı birkaç model hazırlayabilirsiniz. Özellikle hamarat hanımların kolayca hazırlayacakları pike takımlarını çeyiz mağazalarında kolayca bulabilirsiniz.

Fakat herkesin bildiği gibi el emeği ürünlerin değeri kesinlikle hiç bir şey ile ölçülemeyecek kadar pahalıdır. Özellikle yatak odalarında kullanılan el örgü pike takımları ile alakalı birçok modeli piyasada görebilirsiniz. Oldukça farklı renkler kullanarak hazırladığınız pike takımlarını isteğinize uygun şekilde güzelleştirebilirsiniz.

【Önceki】

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?