web analytics
Yer: BlogEl işi Örgü Modelleri>Yazı Detayı
Yeni Model Örgü Şal Modelleri
2 sene oldu El işi Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 578 Ziyaret+

Özellikle dekolte elbiselerde hayat kurtarıcı bir özelliğe sahip olan ve  soğuk kış günlerinde korunmak üzere kullanılan şallar, gece kıyafetlerini tamamlamak üzere tasarlanmış harika modellere sahiptir. 2017 örgü şal modelleri konusunda yeni tasarımlar ve harika modeller ile hanımların yeni ilgi odağı olmaya hazırlanıyor. Gelin olacak kızlar için ise gelinlik modellerinin üzerine tamamlayıcı bir kombin olarak kullanılacak birçok yeni şal modeli mevcut. Abiye elbisenizi giydiğiniz düğün ve nişan gibi organizasyonlarda ise size oldukça zarif bir hava katacağına inanıyoruz. Yakın dostlarınızın önemli günlerinde de hanımların vazgeçilmezi olarak tercih edilen harika el örgüsü şal modellerin denemenizi tavsiye ederiz. Kadın giyiminde farklı örgü teknikleri ile hazırlanan şal modelleri hanımlar tarafından sıkça kullanılmakta ve oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca şallar kadın giyiminde zerafetin ön plana çıktığı önemli aksesuarlar arasında yer almakta.

Tığ ile yapılan yeni model şal örnekleri çok güzel olsa da şiş ile örülen şal modelleri de hanımların önde gelen tercihleri arasında yer almaktadır. Gece kıyafetleri, düğün ve kına gibi organizasyonlar haricinde normal hayatta bile rahtlıkla kullanılan şallar hanımların tercihlerinden biri olmaya başladı. Son bahar ve kış gibi günlerde hanımların üzerilerine aldıkları şallar çok sıcak hissettirmektedir. Çok abartılı olmayan şal modelleri günlük hayatta hanımların çok kullandıkları bir aksesuar olarak mükemmel modeller mevcuttur.

Evde hanımları evde kendi imkanları ile geliştirdikleri yeni şal modelleri ile oldukça farklı şalları arkadaşları ile paylaşarak piyasaya yeni ürünler çıkartmaktadır. Yeni şal fikirleri için ise şal satan mağazalar ve biraz moda dergilerini karıştırmak yeterli olacaktır. Çok zor gibi görünen şal modeller aslında sanıldığı kadar zor olmadığını sizde örmeye başladıktan sonra göreceksiniz. Çok revaşta olan yün şallar ve merserize modeller 2017 şal modelleri arasında çok beğenildiğini bilmenizi istiyoruz. Yaptığınız şalların daha zarif ve kibar görünmesini isterseniz eğer iğne oyaları ve püsküller kullanmalısınız. Genel olarak şallar da beyaz, siyah, bej ve krem renkleri kullanılmaktadır. Yeni nesil şal modelleri arasında en çok tercih edilen renkleri ise mor ve pembe olarak dikkat çekmektedir. Aşağıda göreceğiniz yeni model şal modellerinden istediğinizi seçebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz. Sizlere yeni fikirler verebilecek modelleri görebilirsiniz.

El Örgüsü En Yeni Şal Modelleri 2
« 1 arasında 10 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?