web analytics
Yer: BlogHavlu Kenarı Modelleri>Yazı Detayı
Kurdele İşi Havlu Kenarı Modelleri
9 ay oldu Havlu Kenarı Modelleri Yorum Ekle ⁄ 79 Ziyaret+

Kurdeleden Gelen Zarafet

Dünden bugüne uzanan ve hanımların olmazsa olmaz mutfak el havluları. Olmazsa olmaz diyoruz çünkü her an elimizin altında olmalı, hanımlar bir tek mutfakta değil banyoda da kullandıkları havlularına oldukça önem veriyor. Harika süslemelerle donanmış el havlularına bakmaya doyum olmuyor, el emeği göz nuru verilmiş süslemeli havluları evin ortamını yansıtır tıpkı bir kişinin giyimiyle tarzını yansıtması gibi hanımların iç dünyalarını aksesuarlarına ve evlerine yansıtmaları tarzlarını belli eder. Rengarenk işlemeler, birbirinden farklı süslemeleriyle hem kendilerini hemde sevdiklerini mutlu ederler. Ayrı tutulan misafir havluları vardır, buda gelen misafire verilen değeri gösterir, Birbirinden özenle işlenmiş nakış havlularının yanı sıra kurdele işi havlu kenarları da vardır.

Dilediğiniz renklerde ve modellerde yapabilirsiniz. Dilerseniz sümbül, dilerseniz karanfil, dilerseniz gül,dilerseniz menekşeler,papatyalar ve manolyalar, iç dünyanızı ne denli geniş tutarsanız bir o kadar muhteşem desenler ortaya çıkarabilirsiniz. Kurdelede her rengi bulmanız mümkün baharın görkemli güzelliğini havlularınıza taşıyabilirsiniz. Havlunuza farklı bir ahenk katabilmeniz için hayal dünyanızı kullanın dünyanın tüm güzel renklerini kullanabilir hatta çocuklarınızın havlularına gök kuşağı minik hayvan figürleri yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. İlk yapmanız gereken malzemelerinizi temin etmeden önce uygulayacağınız deseni tasarlamalı ve ona göre taslak hazırlamalısınız ve seçiminize göre malzemelerinizi temin etmelisiniz. Kurdele işi çok zevkli ve kullanışlıdır, çamaşır makinesinde de yıkamaya gayet dayanıklı seçeneklerde mümkün. Dayanıklılığından rengine kadar çok rahat kullanılabilirler. Sizi adım adım ilerledikçe mutlu edecek olan kurdele işi havlu kenarları ve birbirinden farklı modelleriyle sizi sizden alacak ve hayran bırakacaktır.

Kurdele İşi Havlu Kenarı Örnekleri :

Siz hanımlara sunabileceğimiz bir çok modelimiz var, bizim seçtiklerimizle sizin hayal gücünüz birleştiğinde ortaya harikalar çıkacaktır.

Kurdele işimizi yapabilmemiz için gerekli malzemelerimiz ; kurdeleler, makas, ipliğimiz vede iğnemiz yeterli olacaktır, sıra el işciliğinizle havlulara yapacağınız desenlerle göz doldurmada, iyi seyirler ve kolay gelsin…

 

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?