web analytics
avatar

Yepyeni Lif Modelleri

19 Mayıs 2019
17 Ziyaret
 • Yepyeni Lif Modelleri

  Merhabalar Bayanlar,

  Bugün 7 den 70 e her yaş grubundaki insanların ördüğü Yepyeni Lif Modelleri ile karşınızdayız. Hem banyo sırasında kullandığımız lifler, hem de banyomuzu daha renkli ve şık olmasını sağlar.

  Bu Yepyeni Lif Modelleri arasında çok sevimli olanlarda bulunmaktadır. Bu sevimli modeller sayesinde bebek ve çocuklarınız için banyo yapmak daha keyifli hale gelecektir. Özellikle çocuklarımız için hayvan figürüne sahip lifler dikkat çekicidir. Banyo da oldukça hareketli olan çocuklarımız bu lifler sayesinde oyalanırken biz de onları rahatça yıkayabiliriz.

  Biz büyükler için ise daha uzun ve çiçekli modeller bulunmaktadır. Lifler özellikle çeyizlerin  olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Evlilik arifesindeki genç bayanların çeyiz hazırlığı sırasında birbirinden farklı modeller bulmaktadır. Çeyizler de genellikle aynı örneğin farklı boyutlarından birçok lif hazırlanarak, görsel bir şölen yaratılıyor. Gelin ve damat figürlü lifler son dönemlerin favori lif modelleri arasında yer almaktadır.

  Çizgi film karakterlerinin itina ile işlendiği Yepyeni Lif Modelleri ni de unutmamak lazım. Slyvester, tweety gibi birçok çizgi film kahramanıyla birlikte balık, kuş, ördek gibi hayvan figürleriyle süslenen birçok model vardır.  Yepyeni Lif Modelleri nde sakallı ipten yapılan lifler de bulunmaktadır. Çok sevimli gözüken bu lifler hem kolay köpürür, hem de çok yumuşaktır. Sakalı iple yapılan bu lifler de de yine kedi,tavşan, sincap tarzı hayvan figürleri kullanılmaktadır. Ayrıca bebek şeklinde yapılanlar da dikkat çekicidir.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kalpli Lif Örneğinin Yapılışı
  Kalpli Lif Örneğinin Yapılışı
  Tığ İşi Örgü Lifler
  Tığ İşi Örgü Lifler
  Liflerin Zengin Dünyası
  Liflerin Zengin Dünyası
  Tığ ile Yapılan Lif Modelleri
  Tığ ile Yapılan Lif Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.