web analytics
Yer: BlogNasıl Örülür>Yazı Detayı
Sevgi Odaları Nasıl Yapılır
10 ay oldu Nasıl Örülür Yorum Ekle ⁄ 42 Ziyaret+

Merhaba hanımlar,

Bugün sizlere aktaracağımız modelimizin adı sevgi odaları, adındanda belli olduğu gibi sevgi odalarıyla dolu bir örnek , bir işi severek gönülden yapmak kişiyi ayrıcalıklı kılar. Ben yapamam asla öremem hiç bana göre değil ama hadi bir deneyim diyerek örmeye başlayan ve bir süre sonra işin ehli olmuş bir çok hanım var. Örmek terapi gibidir bir çok kişiyi rahatlatır, örgümüzü örerken vaktin nasıl geçtiğini anlamaz ve sonunda ortaya çıkardığımız esere şöyle bir bakarak evet işte bu deriz , buda kişiyi mutlu etmeye yeter. Sevgi odaları örneğimizde bu hissi yaşatacak örneklerdendir, yüzünüzde tebessümle örmeniz dileğiyle.

 

1. Kenar ilmeğimizi alıyoruz,sol şişimizdeki ilmeklerimizden ilk 3 ilmeğimizi sol baştaki ilmeğimizle sağdaki ilmeklerimizle yer değiştirerek çaprazlıyoruz ve düz örüyoruz.

2. Diğer ilmeklerimizide aynı işlemle sağa solo çaprazlayarak yan yana odalar oluşturuyoruz, örgümüzün arka yüzündeki tüm ilmeklerimizi ter örgü işlemiyle örüyoruz.

3. örneğimizdeki diğer odalarımızı sıralamayı yaparken dikkat etmemiz gereken unsur,bir önceki kapattığımız odaları bu defa açacağız bu işlemle çaprazlamayı uygulamış oluyoruz.

4. Bu işlemi sırası ile tekrarlayarak devam ediyoruz.

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?