web analytics
Yer: BlogÖrgü Hobi İşleri>Yazı Detayı
Penye İpten Paspas Modelleri
9 ay oldu Örgü Hobi İşleri Yorum Ekle ⁄ 137 Ziyaret+

El örgüsü penye ipten paspas modelleriyle beraberiz, penye ipten bir çok ürün yapılmakta ve evde yapımı satışı çok rövanjda, hanımların yeni trendi el örgüsü penye ipten yapılan sepetler, paspaslar, çantalar, aksesuar olarak tencere yapımı makyaj sepetleri ve aklınıza gelebilecek her şey örülmekte.

Evlerinde farklılık arayan hanımlar için yeni bir fırsat, evinizi kendi sihirli dokunuşlarınızla yepyeni bir hale getirebilir ve renklendirebilirsiniz.  Hem doğal hemde şık bir görünüm sergileyen el örgüsü penye iple yapılan aksesuarlarla evinize gelenleri hayran bırakabilirsiniz.

Penye iplikten rengarenk paspaslarla banyonuza şıklığa taşıyın, yapılışı oldukça zevkli tığ ile örülüyor nasıl isterseniz örebilir ve isterseniz ördüklerinizi satabilir kendi bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Her kesimin dikkatini çeken penye ipten yapılan ürünler çok kolay satılmaktadır, ip dünyasının yeni trendi penye ip hanımlar arasında farklı bir yer edindi, çoğunluk tığ ile örse de şiş ile örülen modellerde var, çiçek motifleri, farklı desenler, halkalar ve daha bir çok modeli sitemizde bulabilirsiniz….

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?