web analytics
avatar

Bayan Örgü Hırka Modelleri

6 Ekim 2017
350 Ziyaret
 • Bayan Örgü Hırka Modelleri

  Değerli hanımlar, soğuk havalarda içinizi ısıtarak ılık havalarda da rehavetlendiren bayan örgü hırka modelleri ile alakalı sizlere birkaç örnek vermek istiyoruz. Günlük kullanımlarda daha çok tercih edilen vazgeçilmez bir giysi olarak karşımıza çıkar hırka. Ayrıca hırkaların rengarenk olması tercih ediliyor. Kazak konusunda da sınırsızlık gösteren bazı hanımlar olsa da hırka ile alakalı da kesinlikle aynı tutumu göstermektedirler.

  Yeni trend hırka modelleri birbirinden  o kadar farklı bir yapısı mevcut. Galeriden resimlere baktıkça içiniz açılacak ve farklı modeller ortaya çıkaracaksınız. Galeride görecekleriniz çok amaçlı kullanılanlarından. Yani hırka görünümlü olup yelek, kazak, panço, manto, ve ceket şeklinde. Herkes kendi tarzına uygun giyim şeklinize uygun kombinler yaparak soğuk günlerde daha sıcak kalabilir, ayrıca da daha şık görünebilirsiniz.Seçtiğiniz modele göre de kullanacağınız yün çeşitleri de önemlidir ve farklılıklar gösterir. Birçok seçenek vardır.

  Bayan örgü hırka modellerinden bazıları değişik yapılara sahiptir. Kişilerin istekleri doğrultusunda hazırlanmış hırka ve yelekleri mutlaka görmelisiniz. Yün örgü bayan hırka modelleri konusunda çekimser olanlar için böyle kaşmir görünümünde yün modeller mevcut. Eğer yün örgülerin tüylerinden rahatsız oluyorsanız kalınlığa göre değişiklikler gösteren yumuşak dokulu yünler vardır. Ayrıca kalın ipli yünler içinde farklı seçenekler sunulmuştur. İsteyenler için de önün kapatmak için aksesuar kullanılabilir. Fermuarlı, düğmeli ve kemerli hırkalar yapılmıştır. Birde farklı kumaşlarda, deriden veya güderiden ipler den tasarlanan yaka modelleri de mevcut. Kapşonlu sevenler içinde tercih sebebi olacak birkaç modelde bulabilirsiniz. Sokakta yürürken oldukça güzel gösteren ve şık gözüken kapşonlu hırkalar son zamanlarda çok fazla tutuluyor. Ayrıca farklı durumlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş hırkalarıda galeride bulabilirsiniz. Ayrıca hırkalarda bildiğiniz bütün örgü modelleri kullanılabilir. Mesela burgu, bahar dalı, haroşa veya düz örgü gibi neredeyse bütün örgü modelleri kullanılabilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Çiçek Motifli Eldiven Modeli
  Çiçek Motifli Eldiven Modeli
  Pirinç Örgü Nasıl Yapılır
  Pirinç Örgü Nasıl Yapılır
  Tunus İşi Örgü Modelleri
  Tunus İşi Örgü Modelleri
  Örgü Bayan Çorap Modelleri
  Örgü Bayan Çorap Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.