web analytics
Yer: BlogÖrgü Modelleri>Yazı Detayı
El Örgü Sepet Modelleri
10 ay oldu Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 94 Ziyaret+

Çeşit çeşit iplerle ve ip çeşitlerinin bulunduğu örgüler ile sıcak yuvanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Emek verilmiş  değeri biçilemez el emeği örgüler zaman ilerledikçe bir çok modelle çoğalarak yerini belli etmekte. Asla modası geçmeyecek olan el işçiliği zamanla dahada kıymetleniyor ve bu yükseliş önüne geçilemez bir hal almakta. Yeni sezonda hanımların zevkle ördükleri sepet el örgüleri seçenekler arasında oldukça revaşta. Geçmişten bugüne kadar gelmeyi başarmış el örgüsü sepet modelleri, yeni nesil modayla birleşerek çok daha güzel ve modern bir görünüm almıştır. Yeni modeller ve gelişen ip çeşitleriyle göz kamaştırmakta.

Bir hayli çok olan el örgüsü sepet modelleri ince ve kalın ipliklerle tercihe ve zevke göre yapılabilir. Her farklı ipte ayrı bir hava katacaktır evinize. Bir çok ip çeşidi vardır kurdele, ponpon, tüylü, penye ve dantel gibi tercihe göre yapılmakta. Kendi seçimlerinizle farklı tarzınızı gözler önünü serebilirsiniz.

Sepet el örgüsü modelleri içinde oldukça fazla seçim dantel ipliklerinden örülen sepetlerdir. El örgüsü sepetlerin her şeklini yapmak mümkün yuvarlak,kare ,dikdörtgen gibi tercihe göre kalın yada ince dantel ipinden yapılan el örgüsü sepetler kolalama işlemiyle daha formda ve şık bir görünüm almaktadır. Banyo, mutfak ve çocuk odasında farklı alanlarda ister dekor ister kullanılır bir durumda evinize ayrı bir havada katabilirsiniz. Bir kaç rütuşla değişik bir görünüm verebilir ve kendi ördüğünüz motifler hazır aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Aksesuarları ister dikebilir yahutta silikon tabancasıyla yapıştırabilirsiniz oldukça zevklidir.

En farklı el örgüsü sepet modelleri içinde yer alan diğer çeşitleri penye ve sakallı ipten örülmüş sepet modelleridir. Tercihe göre ip çeşidini değiştirerek daha farklı sepetlerde yapabilirsiniz .

Yeni sezonda öne çıkan sepet modelleri içinde yer alan bir başka çeşit ise ince ve kalın hasır iplikleri ile yapılan yapımında kalın tığ tercih edilen çok şık ve kullanışlı sepetlerde yapılmakta.

Son günlerde hanımların oldukça yoğunluk verdiği el örgüsü sepetler yapılmakta, Kullanacağınız alana göre ipini rengini ve ebatını kendi zevkinize göre tasarlayabilir ve çok güzel sepetler örebilirsiniz.

El Örgüsü Sepet Modelleri 7
« 1 arasında 7 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?