web analytics
Yer: BlogÖrgü Modelleri>Yazı Detayı
Farklı El Örgüsü Bluz Modelleri
9 ay oldu Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 63 Ziyaret+

Farklı el örgüsü bluz modellerine gün geçtikçe daha farklı ve yeni modeller eklenmekte. Bir kaç yıl aradan sonra tekrar hit olan birbirinden güzel ve farklı el örgüsü bluz modelleri yeni sezonda çokça rağbet görmekte. Kullanan herkes bilir ki el örgüsünün yerini hiç bir şey tutmaz. 70 ve 80 li yılların olmazsa olmaz hit modası olan gençlik, ekolu ve çocuk her kesime hitap eden farklı el örgüsü bluz modelleriyle dört mevsim bizleri güvende ve sıcacık tutmaya  devam ediyor. Sıcak yaz günleri için çok farklı el örgüsü bluz modellerimiz bulunmakta. Modellerimiz çapraz, geniş, dar, bolero ve ceket görünümünde çok farklı el örgüsü bluz modellerimiz var. Dilerseniz sade dilerseniz astar kullanarak çok daha farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özellikle soğuk kış mevsimlerinde örgü giyim gardolapların vazgeçilmezi oluyor.

Kendi el emeğinizle yapıp giyeceğiniz farklı el örgüsü bluzlar size ayrıcalık ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Her biri diğerinden şık ve trend en yeni el örgüsü bluz örneklerine sitemizde görebilirsiniz. Seçtiğiniz yünler ve renk yapacağınız tunik ve bluzları çok daha değişik çok daha farklı görünüm kazandıracaktır. Arzunuza göre el örgüsü bluzunuzun boyunu uzatabilir tunik veya elbise görünümü verebilir yahutta düğmeler ekleyerek hırka görünümü de verebilirsiniz oldukça şık duracaktır. Farklı el örgüsü bluz örneklerinde tığ ile yapılanlar baharı üzerinize çekmişsiniz gibi hissettiriyor. Dantelle ilgilenen bayanlarda sitemizde gördükleri el örgüsü bluz modellerine hayran kalacaklardır.

Genç bayanlar içinde çok farklı ve güzel modeller var. Dört mevsime uygun her yaşa ve tarza hitap eden farklı el emeği bluz modellerini beğeninize sunuyoruz. Öreceğiniz bluzlarla kendi tarzınızı ortaya koyabilir ve farklılığınızla herkesi hayran bırakabilirsiniz.

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?