web analytics
Yer: BlogÖrgü Modelleri>Yazı Detayı
Günlük Örgü Modelleri
8 ay oldu Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 57 Ziyaret+

Merhaba Hanımlar,

İster günlük , ister özel günler , ister çeyiz olsun her yerde ve herkeste görebileceğiniz çeşit sayısı bir hayli farka olan el örgüsü modelleri sayamayacağımız kadar fazla çeşidin içinde bir o kadarda fazla kullanım olanı var. Hayatımızın vazgeçilmezi olan el örgülerine gösterilen rağbet günümüzde daha fazla, çünkü hem üretken hanımlarımızın sayısı arttı , hemde daha uygun bir fiyata elde ediliyor olması biz hanımları dahada fazla cezbediyor. Sonuçta hazır giyimde karşımıza çıkan ürünlerde bir çok yerini beğensek te illaki bir yeri içimize sinmediği de olabiliyor, bu sıkıntı kendi el emeğiniz de asla olmaz, çünkü kendiniz ördüğünüz için her yeri tamda siz hanımların istediği gibi olacak ve tarzınızı rahat belirginleştirmiş ve içinize sinerek giyebileceksiniz, bu harika bir duygu oldukça tatmin edicidir.

Durup geçmişe baktığımızda çok eski tarihlerden  bu günümüze dek örgü örmek, günlük hayatımızın önemli vede vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Hanımların hazır giyimden almış oldukları giyim ürünlerinin yerine kendi el emekleri göz nurlarıyla hazırlamış oldukları örgüler her sezon trend liğini korumayı başarmıştır.
Örgü Modelleri elbette ki sadece giyimde olarak kullanılan bir el sanatı değil. Günlük hayatımızda da kullandığımız bir çok eşyayı vede ürünü kendi marifetli ellerinizle örebileceğiniz evinizde kendiniz de  büyük bir zevkle yapabilirsiniz. Kolyeden , çiçek motiflerine , bitkilere, masa örtülerinden battaniyelere , çantalardan, şapka ve paspaslara,  oyuncak bebeklere daha birçok farklı günlük yaşantımızda kullanabileceğimiz örgüleri sizde kişisel tarzınıza uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça trend olan el örgü işlerini siz üretken hanımlarda evinizde yapabilir vede modayı daha yakından  takip ederek kendinizi mutlu etmiş olacaksınız.
Hem ev bütçenize yardımcı olmak, hem de en güzel el sanatlarından biri olan el örgüsünü kendinizi dahada geliştirebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz her zaman  için faydalı bir uğraş olan el örgüsü her ürünü artık hazırını bulduğumuz günümüz hayat şartlarında kendi isteğimize göre ördüğümüz ürünleri günlük hayatta kullanabiliyor olmak biz hanımlara da ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır. Kendimize şık bir yelek, eşimize şık bir yandan fermuarlı hırka, kızımıza şık bir elbise yada etek, oğlumuz şık bir bere ve daha bir çok sevdiğiniz insana türlü türlü hediyeler muhteşem olacaktır…

Düşündüğünüzde hak vereceksiniz ki kendi ellerinizle ördüğünüz el emeği göz nuru armağanlar  her zaman daha özel , farklı vede daha kıymetli olacaktır, Şayet el örgüsüne eyiliminiz varsa biraz örgü biliyorsanız  internet dünyasında yok yok tarzınızın doğrultusunda yola çıkarak bilgilere ulaşabilir ve galerimizden  faydalanabilirsiniz , örmek  istediğiniz modelleri seçerek gerekse günlük gerekse özel yaşantınızda kullanabileceğiniz ürünler  örmeye  başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı desen ve harika renklerle birçok farklı el örgü modellerini yaşantınızın her alanında uygulayabilirsiniz. Büyüklerinizin sizin için örmüş olduğu el örgülerinin yerini hiç bir zaman hiç bir şey tutamaz. El emeğiyle ve özenle yapmış olduğunuz ürünlerin yerini hiçbir şekilde hazır giyimin tutmayacağını hepimiz gayet iyi biliyoruz. Sizler de günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz örgüler örerek sevdiklerinizin ileride sizi daha güzel hatırlatabilmeleri için birbirinden güzel hatıralar bırakabilirsiniz.

 

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?