web analytics
Yer: Blogİğne Oyası, Örgü Modelleri>Yazı Detayı
İğne Oyası Bikini Modelleri
1 sene oldu İğne Oyası, Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 429 Ziyaret+

Değerli ziyaretçilerimiz. Yaklaşan yaz döneminde kullanacağınız havuz kenarı modelleri konusunda sizlere fikir vermek için bu sayfayı hazırladık. İsterseniz şiş ile sterseniz de tığ ile örebileceğiniz el emeği göz nuru ürünler çok önemli bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Yaz döneminde özellikle havuz başında giymek üzere hazırlanmış örgü bikini denemek isterseniz bu sayfada ki örnekleri gözden geçirmelisiniz. Tabi ki özgün bir örgü olacağından dolayı farklı ve istediğiniz renkte ip kullanabilirsiniz.

Yazın havuzda veya deniz giyilmek üzere birden farklı renklerde ve de sayfamızda sizlere tavsiye ettiğimiz örneklerden de yararlanarak çok farklı bikini ve pareolar tasarladıktan sonra örerek siz de sadece size özel farklı Hvuz kenarı modellere sahip olabilirsiniz.Sadece size ait olacağından istediğiniz renkte farklı ipleri hazırlayın ve 5 numara bir adet tığ yardımı ile bikini örmeye başlayın. Beş zincir ile başlıyoruz, ardından 3 basit birit yapın ve iki zincir daha çektikten sonra tekrar 3 basit birit yapın.

Her sırada birer adet arttırın ve yirmi sıra bu şekilde örün. Üzerine basit birit yapın ve ardından sonrakı sırada dördüncü biriti atlayarak bir adet basit bir birit daha yapın. Böyle iki farklı sıra yaptıktan sonra üstüne basit bir birit daha yapın ve kirpik ilavesi yaparak örme işlemini tamamlayın. Bu örgüye balık sırtı denmektedir. Bu şekilde örerek bikininin alt ve üst kısımlarını örebilirsiniz. Eğer isterseniz tamamladığınız bikininizin kenarlarına oya da ekleyebilirsiniz. Bu aşamada yapacağınız her şey kendi zevkinize göre şekillenecektir. Mesela arzu edenler rengarenk şekiller yapabilir veya uygun taşlar ile de süsleyebilir. Tamamen ters bir renkli ip ile pareo örebilirsiniz. Pareo için belinizin ölçüsünde zincir çektikten sonra üstüne dört sıra sık iğne yapın. Bir zincir arasında trabzan örerek her iki tarafı yuvarlak olacak şekilde 21 sıra örmeli ve bu şekilde tamamlamalısınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi isteğe bağlı yapıldığından dolayı isterseniz bu işlemli hiç yapmayabilirsiniz. Bu şekilde düz bir bikini elde etmiş olursunuz. Kenarlarını farklı iple veya bikininin rengine uygun bir iple 3 sıra örün. Yanlardan belinize sarmak için en az 3 santimetre eninde bel kuşağını unutmayın. Pareo yaparken tahta boncuklar veya püsküller de çok şık duracaktır. Eğer isterseniz plaj havlunuzun kenarını ve plaj çantanızı da aynı iplerle örerek çok daha kullanışlı kombinler hazırlayabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde gelen yaz günlerinde trend olan örgü bikini modelleri konusunda sizde arkadaşlarınızdan geri kalmadan bu yazı geçirin. Plajlar ve havuzlar örme bikini modelleri ile daha da renklenecek. Sizde kendinize özgü bikini modelleri ve kendi tarzınızı yansıtacak örgü bikini ile havuzlarda boy göstermek isterseniz tavsiyemize uymalısınız.

bikini-kenar-modeli-150x150
« 1 arasında 7 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?