web analytics
Yer: BlogÖrgü Modelleri>Yazı Detayı
Örgü Bluz Modelleri
2 sene oldu Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 596 Ziyaret+

Değerli hanımlar, bu yazımızda sizlere oldukça güzel ve bir o kadar farklı el örgüsü bluz modellerini tanıtacağız. Yeni modelleri bu sayfada bulabilirsiniz. Geçmişte birçok hanım tarafından örülerek giyilen ve oldukça uzun zamandır giyilmeyen bluzlar tekrar moda olmaya başladı. Tekrar trend olan örgü bluzları sizde çok seveceksiniz. Aslında bize göre moda insanın kendine yakıştığını giymesidir. Fakat Genel moda trendlerini takip edenlerin yakından inceleyeceği bir sayfa oluşturmak istedik. 70 ve 80’li yıllarda vazgeçilmez olan bluzlar özellikle çocuklar ve gençlerin vazgeçilmezi olmuştu. Yaz – kış giyilebilecek olan örgü bluzlar sizleri oldukça şık ve güzel göstermektedir. Sadece kışın giyilmeyeceğini, yazında oldukça şık modeller ile sokakta gezebilirsiniz. Birçok model sizleri beklemektedir. Bu modeller arasında çapraz, geniş, dar, ceket ve bolero görünümde olan bluz örneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Eğer isterseniz astar kullanın. Tercihe bağlı olarak astarsız da diğer elbiselerinize kombin yapabilirsiniz. Genel olarak sonbahar ve kış aylarında bayanların akıllarına örgü modelleri gelmektedir.

Yeni model el örgü bluz modelleri arasında çok farklı ve çok güzel örnekler mevcut. Mutlaka sizinde hoşunuza gidecek modeller bulabilirsiniz. Ördüğünüz modellerde kullandığınız yünler de çok etkili olacaktır. Farklı modeller üzerine de giyebileceğiniz bluzları beğeneceğinize inanıyoruz. Hırka ve tunik görünümünde ki bluzlar, elbise üzerine ya da paltonun üzerine kullanılan bluzlar sizlere çok farklı örnek fikirleri verebilir. Tığ işi yapacağınız el örgüsü bluz modelleri adeta çiçek bahçesini andırmaktadır. Eğer dantel örmeyi bilen hanımlar varsa bu örnekleri tığ işi yaparak örebilir ve kendilerine veya akrabalarına farklı örnekler çıkartarak hediye edebilir.

Gençler içinde çok güzel örnekler bulunmakta. Yazın tatlı bir esinti eşliğinde üzerinizde bu bluzlardan biri varken güneşi daha rahat hissedeceksiniz. Farklı örgü bluz modellerini birbirine kombin ederek daha önce görülmemiş bluzlar ortaya çıkartabilirsiniz. Mutlaka denebilirsiniz.

el orgu bluz modelleri 1
« 1 arasında 6 »

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?