web analytics
Yer: BlogÖrgü Modelleri>Yazı Detayı
Saç Bandı Örnekleri
1 sene oldu Örgü Modelleri Yorum Ekle ⁄ 220 Ziyaret+

Saç bantları eskilerden beri hala yapılmakta, fakat günümüzde farklı trend ve renkler ile değişik modellerde karşımıza çıkmaktadır. Günlük hayatınızda ve özel davetlerinizde rahatlıkla kullanacağınız güzel modeller de bulunmaktadır.

Örgü saç bandı modelleri içinde en çok tığ ile yapılan örgü modelleri tercih edilmektedir. Fakat şiş ile yapılan modelleri de mevcuttur. Sık tığ işi örgü kullanarak farklı süslemeler yapabilir, daha güzel ve şık saç bantları ortaya çıkartabilirsiniz. Yaprak, çiçek ve fiyonk gibi motifler yaparak saç bandınıza ekleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki örgü işlerinde birçok farklı materyal kullanılabiliyor. Böyle farklı şeyler de kullanabilir ve süslemeleri bir üst sınıfa çıkartabilirsiniz. Farklı ve daha gösterişli bantlar elde etmek isterseniz kurdale, boncuk ve ve inci gibi değişik şeylerde kullanmanız mümkün.

Saç bandı örnekleri tahmininizden çok daha fazladır. Sayfalarımızda Örgü saç bandı örnekleri yapımında sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz birkaç resmi sizinle paylaşıyoruz. Paylaştığımız resimlerden istediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Çok basit olan saç bandı örnekleri genel manada yeni başlayanlar için zordur. Biraz ileri seviye örgü bilenler çok kısa sürede istenilen örnekleri kolayca çıkartabilir.

 

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?